Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tím 6

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Trapped in war

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 02, 2010 11:08 pm

Ikuro Hyuuga

Celú noc sa mi nepodarilo zaspať. A neboli to dve úmrtia, ktoré ma tak rozhodili. Skôr tí útočníci. Takéto podobné útoky sa v týchto dňoch mohli vyskytnúť kedykoľvek a kdekoľvek. Nikto nebol v bezpečí, a príliš sa mi nepáčilo, že genini si môžu voľne pobehovať po dedine, a dokonca aj mimo nej. Riskujeme len dalšie ťažkosti...
Včerajší pohreb bol ako každý iný. Ako vždy na deň pohrebu bolo aj také počasie. Zachmúrené mraky, silnejší vietor, o niečo vačší chlad, sem tam prehánky. Na takéto udalosti sa slnečno a smiech detí nehodilo.
Ešte po pohrebe som dal mojím novým žiakom vedieť kam majú dojsť dnes. Zariadilo to za mňa pár ANBU, ja som sa vrátil k priateľke. Všetci štyria by mali prísť pred obedom do nedaľekého konožského lesa. Bol pomerne hlboký, ale nebol daleko od dediny, a tak sa nemohlo stať nič nepredvídané. Len som nechcel využívať staré tréningové lúky, les bol dnes príjemnejší.
Sedel som na jednom z hrubých konárov v korune stromu a pozoroval oblohu.


Naposledy upravil Horox dne Fri Sep 03, 2010 8:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 02, 2010 11:15 pm

Shigeru

Po nejakom tom flákaní som si spomenul na to, že mám dojsť na stretávku týmu...
Ani som sa nepozrel na hodiny, a s povzdychnutím som sa rozbehol na určené miesto.
Ani som si nezistil s kým som v tíme. A vôbec netuším, kto je náš sensei... snáď nebudem v tíme s idiotimi...
Celkom fajn by bolo byť v tíme s Rinzuom, Kichirouom... ale s Akechi by som bol tiež rád. Síce sme sa bližšie spoznali len včera, ale čo na tom... bola fajn.
A tak som tam skôr či neskôr dorazil po stromoch... Rozhliadol som sa okolo.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 08. 10

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyFri Sep 03, 2010 7:24 pm

Akechi

Měla jsem trochu problémy vůbec vstát z postele. Né že bych byla nějak moc unavená, ale prostě jsem se začetla do jedné silnější knížky a přestala jsem vnímat čas. Teprve když mi do pokoje vlítla matka, tak jsem zjistila, že trochu víc nestíhám. Se slovy - To je otrava - jsem se vyhrabala z postele, dala si něco lehkého na pozdní snídani a svým pomalým krokem jsem tedy vyrazila do lesa. Celkem mě překvapilo, že se máme sejít v nějakém lese místo tréninkové louky, ale možná nový učitel chtěl jen předejít nedávné události...
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 27. 08. 10

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptySat Sep 04, 2010 2:01 pm

Kichirou

Kosti sa mi pomali hojily, a ja som si dopriaval denno denné prechádzky cez Konohu aby som sa aspoň nejak zregeneroval. S bratom som trávil času akurát tak za hrsť piesku presýpacích hodín, pretože ako pilný ninja skoro stále trénoval so svojím týmom. Aj ja som dneska mal meeting tak keď sa správa ku mne dopravila po dlhom reťazci komunikácie som sa tam s pokojným krokom predčasne vydal.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptySat Sep 04, 2010 6:41 pm

Rinzu

Náš tým se měl sejít v lese kousek za vesnicí. Vyrazil jsem tam co nejdřív, abych nepřišel pozdě, nemohl jsem si něco takového dovolit. Co by si o mě pak sensei myslel? Pro jistotu jsem si tedy trochu zaběhal, abych se po ránu trochu protáhl a nepřišel pozdě.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Trapped in war

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptySun Sep 05, 2010 1:59 pm

Ikuro

Ako prvý dorazil Shigeru. Od Uchihu sa to dalo aj očakávať.
Vlastne, čo sa týkalo očakávaní, od každého som si niečo sľuboval. Už len tie mená...
... predpokladal som, že tento tím sa bude trénovať výborne, lebo žiaci z takých prominentných klanov, to sa nevidí vždy.
Shigerovi som sa neozval, čakal som kým neprídu aj ostatní. V strome som bol dostatočne dobre ukrytý a Sharingan ešte nemal.
Druhý dorazil Rinzu, za ním Kichirou a na koniec Akechi. Boli sme kompletní.
Svižne som zoskočil zo stromu pred nich.
Výborne, sme tu všetci.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptySun Sep 05, 2010 2:03 pm

Rinzu

Jak jsem si myslel, celou dobu tu na nás čekal. Je to přece elitní jounin. Nic jiného se od něj ani čekat nedalo. Určitě je ohromě silný. Prohlížel jsem si senseie pořádně. Měl typické Hyuugovské bílé oči.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptySun Sep 05, 2010 2:07 pm

Shigeru

Celú dobu tu bol a ja som ho tu hladal jak idiot... Achjo...
Dobrý deň sensei. Ahoj Rinzu, ahoj Kichirou, ahoj Akechi. pozdravil som sa a každému som kývol a usmial sa. Som rád že sme spolu v tíme. dodal som s úsmevom. Lepší tým by som si nemohol priať. Každého poznám. s každým som kamarát.
Potom som opäť pozrel na senseia. Hmm... tie oči. To je Hyuuga. Ten bude dobrý... Len či ja budem dosť dobrý preňho...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 08. 10

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptySun Sep 05, 2010 2:47 pm

Akechi

Můj pomalý krok nezradil. Všichni už byli na místě a já tak aspoň nemusela na někoho čekat. To by byla totiž mnohem větší otrava. Jen co jsem přišla, už mě Shigeru zdravil. Ahoj Shigeru. též jsem ho pozdravila a hned potom jsem pozdravila i ostatní, aby se neřeklo. Mezitím ze stromu seskočil náš nový sensei. On je z klanu Hyuuga.....Ach joooo.....Před ním se asi neschovám, abych si dala dvacet....To je ještě větší otrava. Uvědomila jsem si svou novou velice špatnou situaci.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Trapped in war

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptySun Sep 05, 2010 3:53 pm

Ikuro

Nebudem sa im predstavovať... počkám, kým sa sami opýtajú.
Tím som vyberal tak aby ste sa všetci aspoň trocha poznali. Nebudeme musieť riešiť tímovú spoluprácu. začal som hovoriť a oprel sa o strom.
Ale ja vás nepoznám... čo by ste mi o sebe povedali? spýtal som sa ich a prenikavo sa na každého zahľadel.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptySun Sep 05, 2010 6:59 pm

Shigeru

Nemal som zrovna vo zvyku byť všade prvý, a tak som túto "česť" prenechal niekomu inému. Aj tak som toho nemal o sebe veľa čo povedať.
Bude asi od Uchihu očakávať prvotriedne výsledky... problém je, že ja prvotriedny nie som... Rinzu je lepší... uvažoval som.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 3:49 pm

Rinzu

Zhluboka jsem se nadechl. Jmenuju se Hatake Rinzu.... A popravdě, vůbec nevím, co přesně chcete vědět. Navíc, nemám nějak potřebu se tu představovat. řekl jsem lehce arogantně.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 27. 08. 10

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 4:47 pm

Kichirou

Ja!! Som Kichirou Uzumaki!!! Čo presne chcem?! dodal som energicky žiť život plný zábavy a mieru! usmieval som sa jak nikdy celý vyškerený
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 08. 10

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 4:52 pm

Akechi

Aby se teda neřeklo, tak jsem se také představila. Nooooo.....já jsem z klanu Nara. Jmenuji se Akechi a tohle všechno je prostě otrava. Řekla jsem dokonale svůj názor, s kterým jsem byla naprosto spokojená. Teď už to chtělo jen nějakou tu měkkou trávu a život nemohl být lepší.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 7:01 pm

Shigeru

Som Uchiha Shigeru. Som proste len priemerný genin... Nič viac. povedal som stručne a skromne.
Mohlo mu to naznačiť, nech odo mna nečaká veľké výkony. Ja som ich totiž od seba nečakal.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Trapped in war

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 8:12 pm

Ikuro

Tak trocha vyjavene som na nich pozeral.
Neboli nejak príliš nadšení a skôr vyzerali otrávene.
... až na Kichiroua, ten sa zdal v pohode.
Dúfam som, že takúto náladu nebudú udržiavať aj na misiách a tréningu, lebo...
Takže... dakujem za ''predstavenie''. pousmial som sa sarkasticky.
A očividne ich nezaujímalo ani moje meno, ale to bolo v poriadku. Aspoň zatiaľ.
Shigeru, a prečo myslíš že si priemerný? A Akechi, prečo myslíš že toto je otrava? Kichirou, prečo myslíš že shinobiho život je o zábave a mieri? A Rinzu, prečo myslíš že nemáš potrebu sa predstavovať? vychrlil som na nich otázky.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 08. 10

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 8:50 pm

Akechi

Zdálo se mi, že jsme senseie celkem dobře odrovnali pro záčátek, ale sensei se nenechal zastrašit a už ze sebe chrlil další otázky. Proč je tohle otrava?....Já nevím. Třeba že je to něco nového, co mě zatím teda příliš nenadchlo a já se tady nudím. Přitom bych mohla dělat spoustu jiných věcí, u kterých vím, že mě baví....Asi tak. Odpověděla jsem jako první senseiovi podle svého.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 10:05 pm

Rinzu

Senseii.. Jsme ninjové a tohle není seznamka. Pokud vím, tak tu jde především o naše schopnosti a ne o to, kdo má větší přirození, nemýlím se? Odpověděl na jeho otázku.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 10:08 pm

Shigeru

Pretože... no... proste... existujú lepší ninjovia ako ja. odpovedal som mu váhavo.
Neveril som mu natoľko, aby som mu vykladal, ako ma trápi to, že všetci z Uchiha klanu sú elita a ja som sa cítil, ako by som medzi nich nepatril... alebo že Rinzu je vždy lepší... alebo že som na tej hore vtedy spravil toho tak málo... Tieto veci som si chcel nechať pre seba. Nemal som dôvod mu to vykladať, a vôbec nie pred ostatnými. Považovali by ma za slabocha.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 27. 08. 10

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 10:13 pm

Kichirou

Nemyslím si to , ale chcem to dosiahnuť, v skutočnosti mi je život ninju dosť nesympatický ale chcem sa stať ninjom, ktorý bude riešiť konflikty bez súboju, povedal som vážne , toľko litrov krvy bolo vsiaknutých do zeme že celé jadro zeme musí byť krvavé a bolo dosť!
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Trapped in war

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 10:27 pm

Ikuro

Akechi bola úprimná viac ako sa patrilo, čo sa mi páčilo. Aj ked nie najlepšia vlastnosť v niektorých situáciách, rozhodne sa niečo také zíde.
Táto ''nuda'' ti bude onedlho chýbať. mrkol som na ňu významne a vypočul Rinzua.
Takže to je prvé čo ti zíde na um? Ide hlavne o to kto má vačší mozog... pričom som slovo ''mozog'' zvýraznil pozerajúc priamo na Rinzua.
Shigeru sa očividne dosť podceňoval, ale to ho onedlho prejde, ked zistí aké schopnosti má a aké ich bude mať neskôr.
Kichirou, dosť naivný pohľad na vec. Ale zatiaľ sa ho drž, nestane sa nič zlé ak tak budeš robiť. povedal som k nemu a ešte raz ich prezrel. Nasledoval vzdych.
Shigeru, udri ma... požiadal som ho náhle a ukázal na moju tvár.
Riadne.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 10:32 pm

Shigeru

Nemal som už čo dodať, a bol som vlastne celkom rád, že sa ma sensei už nič nepýta.
Len som ticho pozoroval, ako s ním ostatní konverzujú a počúval ich, pričom som pozoroval hlavne senseia, aby som zistil akú má osobnosť a čo od neho asi tak môžem čakať.
A potom... Počkať, čo??? Udrieť???
Eh... prečo preboha?? opýtal som sa mierne zmätene.


Naposledy upravil Dark Mike dne Thu Sep 09, 2010 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 10:32 pm

Rinzu

To budete jistě vy, senseii. Řekl jsem upřímně a bez ironie. Byl to jounin a kdybych tohle řekl ironicky, asi bych tak nějak potupil výborné jméno, které náš klan měl. Navíc, idiota by přece nedávali tak nadějným ninjům, jako jsme právě my.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Trapped in war

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 10:42 pm

Ikuro

Rinzuovi som len prikývol a sústredil sa na Shigera.
Nepýtaj sa prečo a proste to urob.... vyzval som ho ešte raz. Ked ani vtedy rýchlo nezareagoval, zaútočil som ja.
Bleskovou rýchlosťou som k nemu doslova ''priletel'' a dlaňou ho praštil rovno do hrude. Bol to čakrový výboj, ale pre tentoraz som neblokoval čakrové body, iba čistý úder. Shigeru moc šancí nemal, pravdepodobne ma ani nezaregistroval kým nepocítil úder.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 27. 08. 10

Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 EmptyThu Sep 09, 2010 10:45 pm

Kichirou

V napätí som sledoval ako sa Shigerou zachová, otočil som sa na Shigera a naznačil mu vážnym pohľadom že keď zaútočí a nevýjde mu to tak zautočim zo zalohy, nenecham ho v tom na to je moc dobrý kamoš
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tím 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tím 6   Tím 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tím 6
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: