Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Den po včerejšku

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptyThu Sep 02, 2010 10:48 pm

Ráno se mnozí probouzeli s pocitem, že všechno včera byl jen sen
Mnozí v to doufali, ale nebylo tomu tak
Ihned poránu se rozkřikla zpráva, že Uchiha Hikaru, otec Uchihy Myuki zmizel v noci z vesnice
Stejně se rozkřiklo, že nejspíš odešel pomstít svojí dceru...
Mezi geniny byla ale důležitější zpráva, že se konečně rozdělily teamy...
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptyThu Sep 02, 2010 10:56 pm

Shigeru

Ráno som raňajkoval s rodičmi, čo bolo nezvyčajné. Väčšinu času sa síce rozprávali medzi sebou, teda dozvedel som sa, že Uchiha Hikaru odišiel zrejme pomstit svoju dcéru.
Pomsta... Je jasné že chce pomstu... ale čo ňou dosiahne?
Z premýšľania ma prebudili rodičia, ktorí sa ma pýtali čo je nové, a tak som im aspon povedal, že som genin.
Presne ako sa očakáva od Uchihu bola otvova odpoveď. Ale nepovedal to hrdo, ani nijak podobne. Povedal to, akoby to bola totálne bežná vec. Vtedy som nejak stratil chuť a odišiel som od stola. Zachvíľku som sa už flákal bezcieľne po strechách...
Myslel som na včerajšok a predvčerajšok... Za dva dni sa toho stalo fakt veľa.
Návrat nahoru Goto down
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptyThu Sep 02, 2010 11:19 pm

Uchiha Yobi

Seděla jsemna pařezu se snídaní a mračila se. Není divu. Hikaru byl vždycky naivní, to se dalo čekat, že na vlastní pěst někam vyrazil... jemu asi nestačí, že jeho žena truchlí pro dceru, ještě manžela jí chce přidávat do rodinné hrobky. Když se to vzalo kolem a kolem... tohle ráno bylo na pytel. Navíc jsem dostala papíry geninů, které mám učit a vést k lepším zítřkům. Syn Hokage... skvělý, všichni se budou určitě furt na něj vyptávat, no to bude... Hyuuga taky není zrovna neznámé jméno, o Senju nemluvě... A ten Kawashima, ten je zas pěkné kvítko, takže ani s ním to nebude lehké. S povzdechem jsem se zvedla. Ve vesnici je binec, takže si je asi budu muset obejít... Nejblíž bylo sídlo klanu Hyyuga, vydala jsem se tedy nejdřív tam.
Návrat nahoru Goto down
Zirvith

Zirvith


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Valašské Meziříčí

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptyFri Sep 03, 2010 12:16 am

Hyuuga Tamichi

Snídala jsem zamyšleně u stolu ve svém v pokoji a vzpomínala na události předchozích dnů. Když jsem dojedla, vzala jsem si do rukou nějakou knihu o životě ninjů, lehla si na postel a pustila se do čtení. Doufala jsem, že mi aspoň ta kniha pomůže zapomenout na tyhle nešťastné události.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-hry.worldgoo.com/
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptyFri Sep 03, 2010 12:03 pm

Uzumaki Kushina

Stála jsem na balkonku a shlížela na vesnici...
Jedna katastrofa za druhou. Vyslala jsem sice ANBU aby Hikara našli, ale věděla jsem, že šance jsou minimální. Naštěstí sme od včera měli 5 nových teamů. Ochrana vesnice byla zvýšena ještě víc než doposud. Věřila jsem, že teď už nás nikdo nepřekvapí. Pro ty 2 ale bylo pozdě...
Zahalila jsem se do pláště a zmizela zase uvnitř budovy...

Návrat nahoru Goto down
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptySat Sep 04, 2010 12:38 am

Uchiha Yobi

V sídle klanu Hyuuga jsem oznámila nějakému muži, který tvrdil, že je Tamichin vychovatel, že jeho svěřenkyni povedu jakožto členku týmu a aby ji poslal dnes v devět hodin na cvičiště č. 18. Podobně jsem to udělala s ostatními domácnostmi mých nových svěřenců. Potom jsem se šla projít městem. Potřebovala jsem zjistit, jestli už konečně i v Konoze budou dávat nový film Hayami Shoua, Zrození motýla.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptySat Sep 11, 2010 10:49 am

Asogi sensei

Dorazil jsem do domu, kde přebývá rodina Uzumaki, respektive větev, která náleží Kushině. Bylo to zajímavé, měl jsem učit svého jmenovce, no co, i to se stává. Zaťukal jsem a čekal jsem, jestli mi někdo bude schopen otevřít. Vypadalo to tady tak mírumilovně...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptySat Sep 11, 2010 10:52 am

Uzumaki Razaki

Byl jsem doma
Naši byli pryč, nikdo nebyl doma...
Já jsem si obvázal žebra a relaxoval
V tu chvíli někdo zaťukal...
Kdo to sem sakra leze? řekl jsem podrážděně
Spatně se mi dýchalo, takže sem byl trochu nepříjemný
Ani jsem se nezvedl z postele...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptySat Sep 11, 2010 10:57 am

Asogi sensei

Uhm, nikdo neotvírá, snad Kushina nebude nic mít proti tomu, když se to porozhlédnu. Následně pomocí techniky otevírání dveří vstoupí dovnitř, kde najde Razakiho ležícího na postely. Uhm, co je s tebou, hm? NNenápadně se otáže. Věděl, že už měl být dávno připravený k vícviku, že by Kushina něco schovávala?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptySat Sep 11, 2010 11:07 am

Uzumaki Razaki

Eh... vyškrábal jsem se z postele
Ahoj... řekl jsem jenom a posadil se s bolestným výrazem ve tváři
Copak stejdo?
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptySat Sep 11, 2010 11:10 am

Asogi sensei

Strejdo? On mě poznal po tolika letech ve službě ANBU? Zajímavý prcek. Každopádně... Uhm, já jsem tvůj sensei, právě oded neška. Odpoledne přijd na louku u lesa, budu tě tam čekat. Teda, pokud se na to cítíš, hm. Poškádlil jsem ho a následně zmizel v obláčku kouře, který se rozprostřel po místnosti. Tak už mám možná dva.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku EmptySat Sep 11, 2010 11:17 am

Uzumaki Razaki

Zívnul jsem a spal dál
Jenom sem hodil kunai kterým jsem zavřel dveře...
Byl jsem prostě moc unavený...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Den po včerejšku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den po včerejšku   Den po včerejšku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Den po včerejšku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: