Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Charakter - Medusa

Goto down 
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 08. 10

Charakter - Medusa Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - Medusa   Charakter - Medusa EmptySun Aug 29, 2010 11:55 pm

Osobní informace:

Jméno: Akechi

Příjmení: Nara

Věk: 13

Pohlaví: Žena

Životopis:
Narodila jsem se do klanu Nara. Když zjistili, že jsem holka, byli všichni celkem překvapení, protože se většinou rodí kluci. I tak mě přijali do rodiny s velkou radostí a veselím. Už od malička jsem našla zálibu v knížkách a posedávání venku. Nejlepší však bylo, když se tyhle dvě věci spojili. To jsem potom někde venku vydržela celé hodiny. Chodívala jsem i ven za kamarády hrát fotbal, nebo na ninji. Doma jsem se často musela starat o jeleny, které jako klan chováme.
Z nedlouho jsem se dostala na akademii, kde jsem většinu času spíše prospala. Otcovi to zas tolik nevadilo, ale matka nebyla zrovna nadšená. Takže jsem měla i pár krušných měsíců, kde jsem se musela opravdu učit. I to jsem přežila. Rodiče mi slibili, že když udělám zkoušky na akademii, tak mě konečně naučí i nějakou tu stínovou techniku, na kterou se tak pracně připravuji. Ale přeci jenom - lenost je lenost.

Zajímavosti:
Dá se říct, že se nechová jako obvyklá žena z klanu Nara. Spíš se chová jako kluk, takže je strašně líná. Nedá se říct, že by byla nějak zvlášť geniální, ale je chytrá svým způsobem, který někdy překvapí.

Obrázek:

Spoiler:

Charakter:

Temperament: Sangvinik - Flegmatik

Povahové rysy: Líná, neumí se pro něco nadchnout, je ráda s přáteli, ale samota ji nevadí, většinu času klidná, není nijak zvláště upovídáná.

Znamení horoskopu: Lev

Oblíbená činnost: Ležení někde v trávě a pozorování oblohy, ať už obláčků před den nebo hvězd v noci.

Neoblíbená činnost: Učení, tvrdá práce.

Oblíbené jídlo: Není nijak vybírává, něco jí prostě jede a něco zase ne.

Neoblíbené jídlo: Dušená zelenina.

Zájmy: Kromě sledování oblohy a čtení kníže o medicíně, nebo různé příběhy asi nic extra.

Sny: Ještě nepřemýšlela o své budoucnosti.

Fóbie/Strachy: Že mnou vinnou umřou mí přátelé nebo rodina.

Závislosti: Spánek


Schopnosti:

Element chakry: Nezná

Specializace: Ninjutsu

Výbava: Léčivá mastička na odřeniny, výbušné lístky.

Zbraně: Kunaie, shurikeny

Schopnosti: Bunshin no Jutsu, Kawirimi no Jutsu, Henge no jutsu

Kekkei Genkai: Nemá


Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - Medusa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - Red
» Charakter - Robin
» Charakter - dwind
» Charakter - Mike
» Charakter - Horox

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: