Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 4:4

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: 4:4   4:4 EmptyWed Nov 23, 2011 11:48 pm

Corellia - Orlí hnízdo

Bylo ráno dalšího dne. Všichni si odpočali. Samuel byl málovný, zřejmě se styděl za svoje selhání. Toriel se mu snažil zpříjemnit náladu, stále mu děkoval za to, že ho zachránil, ale jemu to mo nepomáhalo. Mozat i Lea se vyspali ze své únavy. Obě děti které přiletěli s Leou však byli stále nemluvní. Báli se všech, kromě Tyrii, neboť jí jediné důvěřovali. Mozat mlčel o své misi na Alderaanu. Prostě řeč vázla v celém sídle... bylo však nutné si rozdělit 4 padawany mezi 4 mistry...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyThu Nov 24, 2011 8:19 am

Hyass Djalm

Aj keď som nevedel, či je to dobrý nápad. Ja ako majster a nejaké dieťa ako môj padawan. Aj keď niektorí by si mohli myslieť, že som na to dosť starý. Ale situácia je zlá. Nie je nás veľa a sme sami proti celej galaxií. Ak nás má byť viac, musím aj ja prispieť svojou troškou. Hľadal som Mozata, ktorý priletel z Alderaanu. Bol som zvedavý, ako dopadol.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyThu Nov 24, 2011 9:53 pm

Tyria

Vstala dosti brzo a přešla do senzorové věže. Balkón, který se zde nacházel byl její nejoblíbenější část hradu...dobře se tu přemýšlelo. Postavila se na kraj balkónu a zatímco jí vítr cuchal vlasy přemýšlela o událostech posledních dní. Věděla, že bude třeba rozdělit děti každému jedimu a také jí už teď napadlo, že bratra cvičit nebude moct. Ty nové děti zatím nepromluvily s nikým jiným než s ní a tak se musela jednoho z nich ujmout. Další bude muset svěřit Lee, ta vypadá věrohodně a Toriela a Samuela bude muset rozdelit mezi Hyasse a Mozata...to byl její nápad. Zapálí si tedy cigaretu, aby se jí myšlenky utřídily.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyThu Nov 24, 2011 11:43 pm

Mozat byl v hale, zrovna mluvil s Torielem o něčem. Ostatní byli bůhvíkde. Mozatův hovor utichl ve chvíli, kdy Hyass dorazil do místnosti. Toriel se radši vypařil. Tyria na balkóně měla taky trochu složitější volbu. Jako mistrině organizace teď měla vlastně hlavní slovo. Mohla samozřejmě nechat jednotlivé jedije aby si zvolili padawany, mohla je také určit. Tohle byla těžká doba a kodex jedi znamenal dost málo, alespoň pro většinu jedijů...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptySat Nov 26, 2011 5:07 pm

Hyass Djalm

Očividne som Ithoriana prerušil v rozhovore, ale nakoľko som bol do celej jeho záležitosti akosi nechtiac zasvetený, bol som zvedavý ako pochodil. Mohol zistiť nejaké informácie dôležité pre naše prežitie.
"Ako dopadlo vaše stretnutie s vašim bývalým učňom?" spýtal som sa neutrálnym tónom.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptySun Nov 27, 2011 3:34 pm

Tyria

Párkrát ještě potáhla ze své cigarety a pak vyfoukla namodralý kouř. Pak skryla náústek do svého hávu a pomalu nakráčela dovnitř do senzorové věže. Přistoupila k místnímu "rozhlasu" a promluvila.

Hlášení: Přátelé...mluví k vám Tyria Eleanora T'ianna D'Corellia Griffith III, hlava frakce Repartus. Ráda bych oficiálně vytvořila nové dvojice padawan - mistr a proto vás žádám, aby jste se do desíti minut dostavili do jídelny. Konec hlášení.

Pak se pomalými kroky vydá do svého pokoje, aby se připravila.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyMon Nov 28, 2011 12:22 am

Mozat

Jak to šlo? No, né moc dobře. Nerad bych se o tom bavil. řekl jsem velice stručně. Slyšel jsem ale, že vy jste tu měli nějaké... vzrušení.. změnil jsem rychle téma. Popravdě jsem vyslechl už dost, ale stejně.... pak se ozvalo hlášení. No co, v jídelně jsem už seděl...

Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyMon Nov 28, 2011 7:23 am

Hyass Djalm

Pochopiteľne sa nedal čakať iný záver z Mozatovho stretnutia. Ale som rád, že to prežil.
"Nuž...vzrušenie...išlo nám o krk. A takmer odhalili aj náš úkryt." následne na to sa ozval hlas z comlinku. Ja sám si neviem predstaviť, že by som mal nejakého padawana. A aj keď z toho niečo bude, pravdepodobne sa budú líšiť od jediov vycvičených v Chráme.
"Mali by sme ísť." povedal som Mozatovi, aj keď pre neho bude asi ťažké prijať ďalšieho padawana.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyMon Nov 28, 2011 7:19 pm

Tyria

Přibližně za deset minut pomalu vstoupila do jídelny. Oblečena byla v slavnostně vyhlížející zelené tunice, vlasy měla stažené do koňského ohonu a tvářila se dost vážně. Předstoupila tedy před všechny přítomné a rozhlédla se po všech přítomných. Nebudu chodit dlouze kolem horké kaše. Uvažovala jsem o tom, jak rozdělit děti mezi dospělé a zkušené jedi a přišla jsem s návrhem, který zatím není finální. Pokud by však mělo dojít k nějakým rozporům, budu nucena se rozhodnout nehledě na vaše názory. Chvíli se odmlčí a nadechne se. Máme zde Samuela, Toriela a dvě nové děti. Přišla jsem s následujícím rozdělením. Samuela bych přidělila k Mozatovi...ten je jediný, kdo dokáže rozvíjet i jeho technické zaměření. Toriel...sice bych jej chtěla trénovat sama, ale z určitých důvodu to není možné a tak bych jej přidělila k Hyassovi. Navíc potřebuje chlapskou ruku. Dále ty dvě nové děti, které si nepamatují svá jména. Dívku bych přidělila sobě a chlapce Mystrini Lei. Má někdo nějaké námitky? Pohlédla na vás pohledem, který říkal "Ani to nezkoušejte."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyMon Nov 28, 2011 9:47 pm

Mozat, který už dlouho očekával, že dostane samuela na krk nehnul ani brvou. Lea si změřila pohledem chlapce a také neříkala nic. Nakonec se přeci jen ozvala. No dobrá, nevidím v tom problém. Jen otázka. Samozřejmě každý jedi tu má svůj meč. Dokonce i Samuel a Toriel, ale co ty 2 nové děti, to je mám učit trénovat s dřevěným klackem? zeptala jsem se. Pravda byla ta, že chlapec meč neměl a dívka ho ztratila někde na té lodi...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyTue Nov 29, 2011 1:34 pm

Hyass Djalm

Ja som len mlčky sledoval. Ale ja a mať padawana? Nikto v živote ma ešte nenazýval "majstrom". Bude ťažké si na to zvyknúť. Ale myslím, že u Toriela sa môžno prejaví voči mne istá dôvera, nakoľko som ho minule zachránil pri majáku.
"No...súčiastky svetelného meča sa dnes dajú zohnať na každom trhu. Navyše ich bude určite dosť, pretože sentimentálnych sithov, ktorí by si nechávali meče porazených je pomerne málo. Ale s kryštálmi to bude ťažšie. Dantooine, alebo Ilum?" spýtal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyTue Nov 29, 2011 4:38 pm

Tyria

Vyslechla si pozorně názory ostatních, i když jich nebylo moc. Takže pokud již nemáte žádné jiné námitky, přejdeme k problémům mečů. Je dobrá otázka, ale myslím, že součástky k sestavení meče by se mohly nalézat i v našem škladu...o tom bude spíše vědět Mozat...co se týče krystalů...ano..bude nutné si je sehant přímo ze zdroje a já navrhují Ilum. Odmlčela se a čekala na jejich názory.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyTue Nov 29, 2011 11:25 pm

Lea La'Rendo

O součástky strach nemám, s těmi krystaly je problém. A Illum? Illum je největší imperiální základna v celém sektoru. Jít tam se rovná smrti. Navhuju je buď vypěstovat uměle, jako je můj stříbrný krystal, nebo je koupit na černém trhu, což je taky možnost. Další možnost je prozkoumat staré ruiny enklávy na Dantooinu, tam se možná taky něco najde... řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyThu Dec 01, 2011 1:41 pm

Hyass Djalm

Lea mala recht. Aj keď sithi by nás asi najmenej čakali na Ilume. Pestovanie kryštálov by zabralo mnoho času.
"Som za Dantooine. Nebolo by odveci opäť navštíviť moju alma mater." odvetil som.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyThu Dec 01, 2011 6:29 pm

Tyria

Se zamyslí. Jak jen mohla zapomenout, že je Ilum pod kontrolou impéria.Ano..omlouvám se...má chyba...pak tedy...zvolíme Dantoine...tím je rozhodnuto...tímto ukončuji poradu. kdývne na ně a pomalým krokem odejde do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyThu Dec 01, 2011 6:58 pm

Lea La'rendo

Tak tady... vy vyrazíte na Dantooine? Já vyrazím na Nar Shaddaa kde mám kontakty... řekla jsem rozhodně.

Mozat

Já se nějakou dobu zdržím v sídle a pokusím se se Samuelem vymyslet něco na zvýšení ochrany. Mám pár nápadů na navýšení kapacity štítu. A snad bych mohl taky zapracovat na novém módu pro droidy...teď, když jsou sithové poblíž se to bude hodit
řekl jsem a odešel také
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptySat Dec 03, 2011 8:09 pm

Hyass Djalm

"Tak teda poďme. Musíme skontrolovať loď." dodal som a odobral som sa do hangára.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptySun Dec 04, 2011 3:29 pm

Tyria

Než odejde do svého pokoje, zastaví se u Lei. Dobrá dobrá...dávejte tam na sebe a především na toho prcka pozor. Taky z něj zkuste dostat jméno, je hloupé mu říkat prcku. Pousměje se na Leu. Součástky na meč seženete u Mozata, ten by vám měl dodat vše, co potřebujete. Já jdu pro svou novou padawanku. Rozloučí se s Leou a popojde ke své nové padawance(doufám, že neodešla). Mile se na ní usměje. Tak co jak se cítíš? Připravená na cestu na Dantoine? Zeptá se jen tak mimochodem. Jako padawanku si jí nevzala náhodou. Již na lodi cítila, že dívka balancuje na hraně temné strany síly a jelikož sama věděla, jaké to je, tak se rozhodla že jí nejspíše nejlépe porozumí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptySun Dec 04, 2011 4:02 pm

Lea odešela. Neměla bohužel žádnou lo´d, kterou by se dostala na Nar Shaddaa, hodlala ale letět uprchlickým transportem. Bezesporu nebezpečná mise, ale nic, co by nezvládla... snad
Tvoje nová padawanka byla trochu zakřiklá. Neříkala nic
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptySun Dec 04, 2011 11:17 pm

Tyria

Trochu jí mrzelo, že dívka mlčí. Měla být jejím padawanem a mlčela...Tyria se tedy pokusila navázat kontakt. Noták...co se děje...s mnou mluvit můžeš...nebo nechceš? To by mě totiž velmi ranilo, jelikož mluvit se mnou je přeci ta nejvyšší pocta, nebo ne? Pokusila se odlehčit atmosféru ne příliš zdařilým vtipem. Sehnula se tedy a pohlédla dívce přímo do očí...chtěla aby s ní aspoň muvila...nechtěla snad až tak mnoho...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyMon Dec 05, 2011 4:01 pm

A kam poletíme my? zeptala se a promnula si oko. Vypadala pořád dost zmateně, Zřejmě si toho moc nepamatovala. Mozat s Hyasem mezitím došli do hangáru a Lea se svým novým padawanem zmizela ze sídla pryč za svojí misí...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyMon Dec 05, 2011 4:24 pm

Tyria

Poletíme s Hyassem a mým bratrem na Dantoine. Po cestě ti seženeme součástky na tvůj světelný meč a na Dantoinu se poohlédnem po krystalech. Já se zajdu připravit, ty zatím najdi Mistra Mozata a popros jej, jestli by ti nedal nějaké součástky na výrobu meče. Sejdeme se opět tady asi za deset minut ano? Usmála se na svou padawanku.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 EmptyTue Dec 06, 2011 11:38 am

Hyass Djalm

Kontroloval som našu loď. Mala pár šrámov, ale hyperpohon a štíty sa zdali byť v poriadku. Ale ovládanie treba dať trochu do poriadku. Zišla by sa sem-tam menšia údržba, napriek tomu však loď poletí, kam budeme chcieť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





4:4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4:4   4:4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
4:4
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: