Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 U Hokageho v pracovně

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 7:29 pm

Uchiha Yobi

Sarkasticky jsem chrochtla v odpověď na Kushininu otázku.
"Jasná věc, jestli ta mise je karneval, tak jsou to vaši hoši... a děvče..." No, Hokage asi nebyla v náladě na vtipy. "Řekla bych, že nadšení jim rozhodně nechybí, jsou celí žhaví z toho, že jsou konečně ninjové... ale než budou moct doopravdy něco dělat, ještě to chvíli potrvá," ohodnotila jsem schopnosti svého týmu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 7:34 pm

Kushina

To je docela zajímavé, protože tu náhodou mám misi, jejímž cílem je donést zásilku masek na Karneval do země Jahod... řekla jsem...
Myslím si, že nést krabice zvládnou ne? položila jsem řečnickou otázku...
Skoro sem Yobi litovala...
Takové nudné mise jsem nenáviděla
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 7:36 pm

Asogi

Hai, Hokage. Odpověděl. Společensky mrknul na Yobi a pokývnul na svoji sestru. Následně se rozplynul v obláčku kouře a zmizl. Až pudu příště na misi rozhodně si peníze ušetřím se ségry nos.
Návrat nahoru Goto down
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 7:41 pm

Uchiha Yobi

Povzdechla jsem si. Ale mohla jsem si za to sama, neměla jsem si z nich dělat srandu.
"Ale snad jo, jestli se během toho nepoperou..." Země Jahod... něco mi to strašně připomíná... Ha! Prý tam teď Hayami Shou natáčí nový projekt! Oči mi zaplály. Tohle nebyl trest, byla to odměna! Už jen být ve stejné zemi, jako můj idol, byla dostatečná motivace. Ani jsem si nevšimla, že na mě Asogi mrknul, na to jsem byla příliš nadšená, samozřejmě pouze v duchu, na venek jsem se pokoušela zachovat kompetentní tvář.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 7:55 pm

Kushina

No hodně štěstí, ty krabice si vyzvedněte v přízemí, tady máš příslušnej formulář...
A mají tam být do 4 dnů, takže to stihneš tak 2x... když budete hodně pomalí
řekla jsem
Nějaké otázky? Pokud ne tak ... pokynula jsem jí ke dveřím... pro jistotu jsem zavřela okno...
Návrat nahoru Goto down
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 8:47 pm

Uchiha Yobi

"Hai, Hokage-sama, vše bude vykonáno včas a řádně! Mimochodem, vadilo by, kdybychom se tam trochu zdrželi? Ráda bych těm capartům udělala menší trénink přežití v divočině v tamních lesích, když už je tu ta příležitost..." řekla jsem zcela vážně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 11:13 pm

Kushina

Bez problémů... Ale dejte vědět co a jak
Máme tu přeci jen ty lidi co napadli naše geniny... takže buďte obezřetní...
řekla jsem ještě
Nechtěla jsem přijít o další lidí kvůli těm lidem...
Návrat nahoru Goto down
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptyWed Sep 08, 2010 5:11 pm

Uchiha Yobi

"Samozřejmě," přikývla jsem. Poznámka o nebezpečí mi trochu zkazila radost... ale na druhou stranu... co by kdo chtěl s bandou geninů a jejich ťáplou sensei? Ne, řekla bych, že budeme v bezpečí. Vzala jsem si od Hokage dokumenty a s úklonou odešla dveřmi.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 3:39 pm

Asogi sensei

Zaklepe na dveře a následně vstoupí. Nazdar sestřičko, dneska vypadáš ozvlášt uchvatně, respektive tvůj nos doslova září. Zakočkoval kdykoliv připraven na ránu. Tak jsem sehnal svůj tým a musím ti říct, že jouninská uniforma se mi velmi líbí. S hrodostí oznámí. Myslím, že je čas na nějaké podřadné mise pro ty prtata, co myslíš? Otázal se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 4:21 pm

Uzumaki Kushina

Jeho poznámku jsem ignorovala
Kdo přesně je tvůj team? zeptala jsem se celkem klidně
nechtěla jsem se se hned rozčilovat, ale mohla bych...
A misí tu mám víc než dost
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 4:50 pm

Asogi sensei

V mém týmu je Uchiha Daiky. Následně zůraznil. A Uzumaki Razaki. Pousmál se. Jak zvláštní, že? Rodina zase pohromadě. Žádám tedy nějakou misi vzhledem k jejich schopnostem, nechám výběr na vás, hokage-sama. Následně čekal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 7:07 pm

Uzumaki Kushina

No... mise...
Mám tu pár docela jednoduchých...
Třeba tady jedna... doprovod květinářovi dcery do jedné vísky na severu...
Nebo odvést náklad brambor...
vyber si...
řekla jsem...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 7:12 pm

Asogi sensei

Mírně povytáhl obočí. Ehm, bereme tu květinářovu dceru, hm. Nějaké info, Hokage-sama? Otázal se. Květinářova dcera, jo? To zní jako dobrá zábava pro ty špunty, snad to pude hladce. V ANBU jsme však měli jedno pořekadlo - hladce to jde jenom k smrti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 7:19 pm

Uzumaki Kushina

Nic těžkého
Tady máš mapu kam máte dojít
Je to jenom malá holka, která se potřebuje dostat do jiné vesnice
Jediné nebezpečí co hrozí je počasí...
řekla jsem
Její jméno je... Takara nějaké otázky?
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 7:24 pm

Asogi sensei

Žádné, Hokage-sama. Následně zmizí v obláčku kouře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Hokageho v pracovně   U Hokageho v pracovně - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
U Hokageho v pracovně
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: