Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc bližnímu svému

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyMon Oct 03, 2011 7:03 pm

Jedijská lehká korveta (hráče Sannin, který přestal hrát bez jediného slova) vyletěla na orbitě planety Alderaan. Sídlo té druhé organizace bylo v počítači. Bylo daleko od jakékoliv civilizace v hustých Alderaanských lesích umístěno ve staré, dávno nepoužívané, sledovací stanici. Podle údajů co si měl k dispozici se tu ukrývalo asi 6 jedijů, kteří se připravovali na útok na Korriban. Byli možná trochu... extrémističtí (proto se s vaší organizicí nikdy nespojili) ale stále to byli jedijové... na tajné jedijské frekvenci jsi zachytával jejich nouzové volání...
S tebou na lodi byl také Mozat, neboť myslel, že tohle není úkol pro jednoho...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyMon Oct 03, 2011 7:16 pm

Hyass Djalm

Letiac v lodi a sledujúc povrch planéty som odhadol najlepšie miesto pristátia. Planéta bola na pár výnimiek husto zalesnená.
"Tu nepristaneme. Budeme musieť skočiť a zapnúť autopilota." navrhol som Mozatovi.
"Potom pôjdeme pešo cez les rovno k pozorovateľni. Ale musíme byť rýchli. Cítim, že sithi sú blízko." dodal som a pozrel som sa na neho, ako zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyMon Oct 03, 2011 7:25 pm

Mozat

Vyslechl jsem si plán toho nového jedije... zněl rozumně. Dobrá řekl jsem nakonec. Opravdu jediné misto, kde se dalo přistát bylo hned vedle pozorovatelny, což by znamenalo okamžitě odhalit svojí pozici. Nakonec jsem se tedy připravil k seskoku do hustého lesa...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyMon Oct 03, 2011 7:45 pm

Hyass Djalm

"Poďme na to. Nech je Sila s nami." predniesol som a ľahkým skokom som opustil plošinu lode. Ako skúsený prieskumník a príslušník špeciálnych jednotiek disponujem skvelým orientačným zmyslom. Po dopade som pokľakol a v rýchlosti zmonitoroval okolie.
"Takže...pozorovateľňa je tamtým smerom. Sithi prichádzajú z juhu a západu, takže máme ešte čas. Odhadujem 30-50 vojakov. Možno aj speedre. Veľké bojové stroje len spomalia ich postup. A keďže už asi o nás vedia, pravdepodobne pridajú." pošepkal som a vydal sa smerom k tomu miestu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyMon Oct 03, 2011 10:19 pm

Mozat

Nebyl bych si až tak jistý, velké vojenské akce.... to mi nepřipadá jako něco, s čím by se teď vytahovali... ale jak myslíte... řejk jsem, když jsme oba bezpečně přistáli... pozorovatelna nebyla daleko.
Když jste oba dorazili, mohli jste vidět hlavní vchod do pozorovatelny doslova vyrvaný ven... nikde žádné další stopy boje...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyTue Oct 04, 2011 8:17 am

Hyass Djalm

"Sithi vedia, čomu čelia. Jediov považujú za extrémnu hrozbu, takže silou asi šetriť nebudú. Presila je ich jediná možnosť." odpovedal som Mozatovi a vybrali sme sa smerom k pozorovateľni. Už nie je ďaleko.
"Teda pokiaľ s nimi nie je nejaký sithský rytier, alebo sithský lord. Necítite nejaké záchvevy?" spýtal som sa, lebo som sa na to veľmi nesústreďoval.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyTue Oct 04, 2011 9:41 am

Ucítil si něoc zvláštního. Tak klidného... ale přesto hrozibého.

Mozat

Vidíte? Žádní vojáci, žádné stopy, žádná těla... kdyby tu bylo 50 vojáků, tak by se tu teď válela těla, nemyslíte? řekl jsem. Navíc vojáci by asi takto neodstranili dveře... řekl jsem a prohledal okolí dveří. Nenašel jsem ale nic divného...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyTue Oct 04, 2011 5:10 pm

Hyass Djalm

"Ešte tu nie sú. Niekto ich predbehol." následne som si všimol, že dvere sú preč. Asi budú niekde dnu a prehnuté.
"Možno predvoj. Sith." doložil som a pokračoval som ďalej. Cítil som, že ešte tu niečo je. Cítil som, že nás niekto sleduje, alebo očakáva.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyTue Oct 04, 2011 8:05 pm

Á opravdu měl, zdá se, Hyass pravdu. Jelikož v tu chvíli se z lesa vyřídilo asi 20 vojáků a začali okamžitě pálit... Mozat vytáhl bleskurychle svůj meč a začal jejich střely odrážet, přitom velice pomalu, ale metodicky, postupoval směrem k vojákům...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyTue Oct 04, 2011 8:20 pm

Hyass Djalm

Moja predtucha sa naplnila. Skôr, než sme stihli čokoľvek podniknúť nás zo zadu napadli sithskí vojaci. Mali na sebe zbroj komanda. Spustili zdrvujúcu paľbu. Mozat s dávkou sebadôvery sa vyrútil medzi nich. Ja som neváhal a pridal som sa. Človek nikdy nevie, kedy vytiahnu vibročepele.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyTue Oct 04, 2011 10:28 pm

Mozat

Napjal jsem svoje dvoje hlasivky a...
Ozval se ohlušující zvuk, který odhodil všechny vojáky do lesů. Zvuk opravdu trhal uši. Za pár vteřin zase přestal a po vojácích ani vidu...
Trochu jsem zakašlal. Běž dovnitř! Hned půjdu za tebou, jen si oddychnu
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyWed Oct 05, 2011 8:16 am

Hyass Djalm

Ten ich sfúkol ako intímne osvetlenie v huttskom bordeli. Každopádne zaujímavý spôsob použitia Sily. Videl som, že vojaci odleteli, ba čo viac, dokonca to polámalo aj pár stromov. Cesta je voľná a nikto nám už ,dúfam,
nebude stáť v ceste. Vošiel som teda dnu a bol som pripravený na všetko.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyWed Oct 05, 2011 8:34 am

Vešel jsi dovnitř. Vevnitř blikalo červené světlo, zřejmě poplach. Prošel si chotbou a pak si vuděl na zemi válet se muže, Twi'leka... kůži měl rudou, pokrytou tetováními... spáleninu v hrudi... evidentně rána po světelném meči. Všude po zdech jsou vidět stopy po boji. Hlavně sečné rány. Když chotbou konečně dojdeš do místnosti, opět jsou zde vidět jen stopy bitvy, nikde žádná další těla...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyWed Oct 05, 2011 11:01 am

Hyass Djalm

Telo nejakého sitha. Takže je možné, že sú ešte stále nažive. Ale musím si švihnúť, kým sem prídu ďalší vojaci. Obozretne som pokračoval ďalej tmavou miestnosťou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyWed Oct 05, 2011 7:56 pm

Procházel jsi temnou místností. Tvému vycvičenému oku nemohl uniknout letmý pohyb v jedné z větracích šachet. Ten kdo se tam schovával si asi myslel, že je dobře ukrytý. Necítil si ale nebezpečí, rozhodně to nebyla žádný sithský léčka... pravděpodobně. Také si najednou ucítil záchvěv v Síle, něco se dělo jen kousek od tvé pozice
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyThu Oct 06, 2011 7:29 am

Hyass Djalm

Bolo celkom zaujímavé vidieť zase zaké opustené miesto. To, čo sa tu stalo, sa stalo len nedávno. Len pred pár minútami. Odrazu som spozoroval pohyb v jednej z vetracích šácht. Necítil som nejaké nebezpečenstvo. Pristúpil som k šachte, zabúchal som na ňu.
"Hej! Nech si, kto si, vylez. Neublížim ti." riekol som a vyčkal, čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyThu Oct 06, 2011 11:25 am

Z šachty se vytáhla dívka, mohlo jí být nejvíce 20 let, spíše méně. Jakmile vypadla dolu aktivovala 2 světle modré shoto. Varuji Vás... nepřibližujete se! řekla a postavila se do obraného postoje. Podle držení těla se zdálo, že je značně zběhlá v šermu. Rozhodně ale vypadala celkem vystrašeně... asi neměla moc ponětí, co se tu děje... nebo možná měla až moc...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyThu Oct 06, 2011 4:39 pm

Hyass Djalm

"Nič ti neurobím. Som jedi ako ty." odpovedal som s rozpaženými rukami na znak mieru. Dievča je viditeľne zmätené. Cítim to z nej. Nechcem prilievať olej do ohňa. Pomaly som sa k nej približoval so svetelným mečom na opasku. A ďaleko od pravej, či ľavej ruky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyThu Oct 06, 2011 6:15 pm

Ani na vteřinku jsem nepolevila pozornost. Vy... jste odpověděl na náš nouzový signál.... že ano? zeptala jsem se, ale stále jsem měla aktivované obě čepele. Musíte si pospíšit! Mistr je dlouho nezadrží. Řekl, abych se ukryla, nechtěl, aby se mi něco stalo... já... musela jsem ho poslechnout! řekla jsem. Musela jsem respektovat slova svého mistra...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyThu Oct 06, 2011 7:47 pm

Hyass Djalm

Rozmýšľal som, či ju tu mám nechať, alebo ju mám zobrať so sebou. Veď čo ak sa sem nahrnú sithskí vojaci? Nie že by som Mozatovi nedôveroval, ale ak je ich ešte viac, a ak by som ju nechal za sebou, mohli by ju zabiť. Rozhodol som sa však pre vážnu vec.
"Tak dobre. Zostaň tu. Ak by sa tu zjavil istý Ithorian, neútoč na neho. Je to priateľ a postará sa o teba. Snáď sa mi podarí majstra zachrániť." zatiaľ som spustil vysielačku a zavolal som Mozata.
"Mám tu jednu padawanku a jej majster je zrejme v nebezpečí. Mohli by ste sa postarať, aby sa sem nikto z vonku nedostal?" ohlásil som do vysielačky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyThu Oct 06, 2011 7:58 pm

Jsem tam za chvíli, jen tu věřeším další ... zdržení... ozval se lakonicky Mozat. Byl bys přísahal, že jsi v pozadí uslyšel zvuky střetu světelných mečů. Dívka to slyšela také. Půjdu mu pomoci, to mi mistr nezakázal! řekla a než jsi stačil zareagovat vyběhla směrem ven z komplexu...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyThu Oct 06, 2011 8:01 pm

Hyass Djalm

"Hej! Poč...kaj." než som dopovedal "kaj" už bola preč. Len dúfam, že sa tam tí dvaja nenechajú zabiť. To by bol malér. Ja som pokračoval na miesto, kde jej majster vzdoroval početnej prevahe. Teda aspoň myslím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyThu Oct 06, 2011 9:33 pm

Utíkal jsi dál. Co sis stačil všimnout, tak to tu bylo celkem dobře zařízené. Nakonec jsi vrazil do místnosti, kde se ti naskytl opravdu dost zajímavý výhled. Stál tam mohutný Thisspiasian. Ve třech ze svých 4 rukou svíral světelné meče. Jeho ocas svíral nějakého tetovaného muže. Po těle měl ale mnoho bodných i sečných ran. Kolem se válela těla nejméně dalších 4 sithů... dalších 5 ho obcházelo dokola a snažili se ho vyvést z rovnováhy. Poslední, 6. sith stál opodál. Měl na sobě mohutné brnění a nebyl poznat jeho druh. Zřejmě to byl nějaký šéf...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyFri Oct 07, 2011 8:30 am

Hyass Djalm

Scéna, ktorá sa mi naskytla bola celkom zaujímavá. Zdalo sa mi, že majster jedi má situáciu pod kontrolou. Ale je len otázkou času, kedy sa mu to vymkne z rúk. Rozhodol som sa mu pomôcť. Zaútočil som na jedného zo sithov, ktorí pobehovali okolo. Chcel som využiť moment prekvapenia.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému EmptyFri Oct 07, 2011 9:34 am

Zdálo se, že jsi sithy zastihl zcela nepřipravené. Bohužel ten jeden, co stál kousek stranou tě zřejmě zpozoroval. Neudělal ale vůbec nic. Vyskočil jsi do útoku a tvůj meč naprosto bez jakéhokoliv problému projel jedním ze sithů. Byl to postarší Chagrian a nějak neměl šanci nic udělat. Ti ostatní ale z jeho výkřiku poznali, že je nový hráč ve hře. Koutkem oka jsi taky postřehl mohutné dveře, které jedi celou dobu bránil...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc bližnímu svému Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc bližnímu svému   Pomoc bližnímu svému Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc bližnímu svému
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Alderaan-
Přejdi na: