Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hyass Djalm

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Hyass Djalm Empty
PříspěvekPředmět: Hyass Djalm   Hyass Djalm EmptyThu Sep 15, 2011 9:51 am

Osobní informace

Rok narození:

xxxx

Věk:

38

Místo narození:

Mandalore

Rasa:

človek

Jméno:

Hyass Djalm

Výška:

189

Váha:

95

Informace o osobnosti

V co věří:

Verí v spravodlivosť a v opätovné nastolenie rovnováhy Sily v galaxií.

Osobnost:

Zväčša tajnostkár, občas vyhľadáva vlastný zisk, odovzdáva sa pôžitkom.

Cíl:

Očistiť svoje meno.

Závislosti:

Nakoľko je smrteľne chorý, musí brať pravidelne tony liekov, ktoré ma stále so sebou v injekciách.

Historie:

Narodil sa na Mandalore, kde bol synom vypovedanej jedijky Zyhian Jarid, ktorá bola vypovedaná z Rádu preto, lebo mala aférku s mandalorianskym bojovníkom menom Kiris Djalm, ktorý bol jedným z popredným Mandaloreových mužov. Začalo sa pošuškávať, že si začal s jedijkou a tak ho pri potýčke v bare v súboji zabil jeho bývalý priateľ a spolupracovník. Nikoho nevinil. Vedel, že jeho smrť nastane v nasledujúcich dňoch. A navyše to urobil z milosti, aby sa Mandalore o tom nedozvedel, a tým, že ho zabil vlastne zachránil jeho česť. Po jeho smrti Zyhian a Hyass opustili Mandalore a odišli na Coruscant, kde ho so slzami nechala pred Chrámom. Ešte ako younglinga sa ho zobral na starosť majster rasy Nikto, Jar-Men Kell. Nehľadel na to, že odhovárali od toho, že v ňom Rada cíti niečo zlé. Mal však talent ale aj prevažne vlastný rozum, nedbal veľmi na kódex. Jeho mandalorianska mentalita a bojovnosť sa prejavili. Keď ho menovali rytierom, prevelili k špeciálnym republikovým jednotkám ako prieskumníka. Mal určitý presvedčovací talent a to mu pomohlo v jeho maskovaní. O pár rokov na to sithi napadli Coruscant a on bol práve na misií na Ord Mantelli, kde prebiehala občianska vojna. Začali sa šíriť správy, že jedijovia upadli do ilegality a boli vyhnaní aj z Coruscantu. Zachytil však tajnú kódovanú správu z Corellie a tak sa vybral tam.

Obrázek postavy:
Hyass Djalm 1308912094jedimasteraro

Doplňkové informace

Povolání:

Consular

Zbraň:

Hyass Djalm Lau__Ren__s_Lightsaber_by_MagyarEagle


Naposledy upravil joemandel dne Thu Sep 15, 2011 10:07 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Hyass Djalm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyass Djalm   Hyass Djalm EmptyThu Sep 15, 2011 9:52 am

zase som na sračky kvôli tým obrázkom...ja nechápem...absolúúúútne
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Hyass Djalm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyass Djalm   Hyass Djalm EmptyWed Sep 21, 2011 5:51 pm

Hele Joe, nejsem si jistej, jestli ta historie sedí. Občanská válka byla v hlubší minulosti.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Hyass Djalm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyass Djalm   Hyass Djalm EmptyWed Sep 21, 2011 8:31 pm

ja viem...Nawaki mi už povedal, ale táto stránka mi nejak blbne...už som chcel životopis upraviť x-krát, ale keď dám "send" tak mi vyhodí OOPS! this page appears broken blablabla...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Hyass Djalm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyass Djalm   Hyass Djalm EmptyWed Sep 21, 2011 9:10 pm

To sem hoď jako post, já to upravím Smile
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Hyass Djalm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyass Djalm   Hyass Djalm EmptyThu Sep 22, 2011 8:33 am

tak okej...tu je to...

Narodil sa na Mandalore, kde bol synom vypovedanej jedijky Zyhian Jarid, ktorá bola vypovedaná z Rádu preto, lebo mala aférku s mandalorianskym bojovníkom menom Kiris Djalm, ktorý bol jedným z popredným Mandaloreových mužov. Začalo sa pošuškávať, že si začal s jedijkou a tak ho pri potýčke v bare v súboji zabil jeho bývalý priateľ a spolupracovník. Nikoho nevinil. Vedel, že jeho smrť nastane v nasledujúcich dňoch. A navyše to urobil z milosti, aby sa Mandalore o tom nedozvedel, a tým, že ho zabil vlastne zachránil jeho česť. Po jeho smrti Zyhian a Hyass opustili Mandalore a odišli na Coruscant, kde ho so slzami nechala pred Chrámom. Ešte ako younglinga sa ho zobral na starosť majster rasy Nikto, Jar-Men Kell. Nehľadel na to, že odhovárali od toho, že v ňom Rada cíti niečo zlé. Mal však talent ale aj prevažne vlastný rozum, nedbal veľmi na kódex. Jeho mandalorianska mentalita a bojovnosť sa prejavili. Keď ho menovali rytierom, prevelili k špeciálnym republikovým jednotkám ako prieskumníka. Mal určitý presvedčovací talent a to mu pomohlo v jeho maskovaní. O pár rokov na to sithi napadli Coruscant a on bol práve na misií na Ord Mantelli, kde prebiehala občianska vojna. Začali sa šíriť správy, že jedijovia upadli do ilegality a boli vyhnaní aj z Coruscantu. Zachytil však tajnú kódovanú správu z Corellie a tak sa vybral tam.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Hyass Djalm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyass Djalm   Hyass Djalm EmptyThu Sep 22, 2011 1:23 pm

Upraveno a schváleno. Začni hrát normálně na Corellie s ostatníma, my si tě nějak rozeberem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hyass Djalm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyass Djalm   Hyass Djalm Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hyass Djalm
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Naše charaktery-
Přejdi na: