Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Gue´Verra

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Gue´Verra Empty
PříspěvekPředmět: Gue´Verra   Gue´Verra EmptySat Apr 23, 2011 10:14 pm

Osobní informace

Rok narození: 3972 př. bitvou o Yavin

Věk: 27 let

Místo narození: Bespin

Rasa: Arkanian (Rasa podobná člověku, liší se jen čtyřmi prsty na rukách a velkou fyzickou odolností, má asi 1,8m, v očích jen bělma a světle modré nebo stříbrné vlasy).

Jméno: Gue´Verrra

Výška: 1,80m

Váha: 60kg

Informace o osobnosti

V co věří: Věří v konečnou spravedlnost a je jí v praxi jedno, jakou cestou se jí dosáhne. Její hlavní cíl je najít vrahy jejího přítele a rodičů, na ničem jiném jí nezáleží, krom bezpečnosti brášky.

Osobnost: Verra je ze sourozenců ta mladší, nicméně se svým bratrem si velmi dobře rozumí. Ovšem až do doby,kdy použila Sílu. Chápe bratrovu averzi vůči Síle a snaží se její používání omezovat na chvíle, kdy nebyl brácha přítomen.

Cíl: Najít vrahy rodičů a jejího milovaného přítele.

Závislosti: Zelený čaj.

Historie: Narodila jsem se na Bespinu. Byla jsem mladší ze dvou sourozenců. Vyrůstali jsme v oblačném městě jako slušná smetánka. Náš pohodlný život nám ale zkazily podlé plány jednoho z našich spoluobyvatel. Během několika minut zaprodal celé město otrokářům. Ti samozřejmě zpeněžili vše, co zpeněžit šlo a mě, sestru a další mladé nadějné jeince odvezli na Corrusant. Bratra odvezli dřív a já se stala svědkem toho, jak rodiče a další dospělé nechali nastoupit a střileli je z blasteru řka, že s velkejma sou problémy. Později jsem se dostala na Coruscant a po roce handrkování jsem se setkala s bratrem. Ani ne o měsíc později se objevili rytíři Jedi a odvedli nás do chrámu na výcvik. Nic lepšího se nám nemohlo stát.

Na akademii jsem společně s bratrem prošla výcvikem a objevila jsem v sobě talent k šermu a hlavně obrovskou kontrolu nad Sílou. Bráška z toho nebyl moc nadšený a jak jsem se později dozvěděla, nastoupil speciální trenink který anuluje použití Síly v boji. Já jsem zůstala u standartu a postupně se vypracovala na úroveň mistra.

Vše se ale zvrtlo jednoho dne na misi v podsvětí Coruscantu. Nejednalo se o nic závažného, nicméně se stala kousek ode mě nehoda dvou vznášedel. A jedním z řidičů byl on. Mladý člověk, velice pohledný a i v bezvědomý s klidným výrazem v očích. Vyřezala jsem ho ze zbytků vznášedla a odvezla do svého bytu, který jsem měla koupený pro případ potřeby soukromí. Když jsem se později vrátila, byl už při vědomí a trochu zmatený. Zamilovali jsme se do sebe a začali jsme spolu távit čas. Jako Jedi se vám občas stane, že bodnete do vosího hnízda a plno lidí se vám chce mstít. A tak se stalo, že jsem jednou přišla do bytu a našla jsem vypálené dveře. Ležel na chodbě v předsíni a v ruce měl jeden z mých mečů. Snažil se bránit ale bez Síly je meč k ničemu. Tři týdny jsem byla absolutně mimo a když jsem přišla k sobě, rozhodla jsem se opustit řád, abych se mohla věnovat lovu na jeho vrahy.

Později za mnou přišli z Rady, že by potřebovali pomoct s nějákou záležitostí. Neměla jsem důvod jim nevyhovět, sama jsem na tom měla své zájmy a tak se stalo, že jsem obnovila staré kontakty a začala s rytíři spolupracovat. Nechovali ke mě zášť pro odstup a byli na mě hodní.

Vše se opět zkomplikovalo pádem enklávy, kdy jsme s bratrem byli moc daleko abychom stihli pomoct. Přišli jsme o spoustu přátel a přibyla nám práce navíc. Teď jsme na Coruscantu a děláme to jediné, co nám zbývá. Dáváme dohromady roztroušené Jedi.


Obrázek postavy:
Spoiler:

Doplňkové informace

Povolání: Padlý Jedi: Mám výcvik a úroveň průměrného mistra, ale nejsem už členem řádu. Spolupracuji s řádem jako expert na Coruscantské podsvětí a organizovaný zločin.

Zbraň: Světelná tyč: V praxi se jedná o dva světelné meče modré barvy spojené magnetem, který se dá vypnout a tím meče oddělit. Tělo meče je vymodelované s velkou pečlivostí, má olivově zelené rukojeti a je zdobené zlatým vzorem vinné révy.

Blastery: 2x č.16
Spoiler:


Naposledy upravil Kashike dne Sun Apr 24, 2011 10:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Gue´Verra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Verra   Gue´Verra EmptySun Apr 24, 2011 2:47 pm

Opět stejný problém... historie od pádu Enklávy...
Jinak pěkný
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Gue´Verra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Verra   Gue´Verra EmptySun Apr 24, 2011 3:24 pm

Poprosil bych to trochu specifikovat Sad KOTORy jsem nehrál takže nemám vůbec páru... a tady jsem to taky nenašel... pokud bys to mohl pro blbce jako jsem já ještě jednou vysvětlit (třeba PM) tak bych byl rád a určitě bych to opravil.

Ovšem z toho, co jsem četl jsem pochopil že pád Enklávy měl vliv jen na některé lidi. Tím že moje postava funguje hlavně na Coruscantu tak by jí to mělo být šumák a něják jí to neovlivnit. Nebo se stalo něco i s Radou a Chrámem???
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Gue´Verra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Verra   Gue´Verra EmptySun Apr 24, 2011 10:09 pm

viz. Timeline ...
on žádnej chrám nebyl... a Rada přestala existovat s pádem Enklávy (opět viz Timeline)
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Gue´Verra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Verra   Gue´Verra EmptySun Apr 24, 2011 10:12 pm

EDITED


Phate, vem ten poslední odstavec životopisu a uprav si ho na sebe...


btw. v timeline není jediný časový údaj, takže jsem to neměnil..
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Gue´Verra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Verra   Gue´Verra EmptyMon Apr 25, 2011 2:31 pm

takže z toho, že tu není další post s žádostí o edit mám chápat, že je to tak v pořádku??? omlouvám se za svou nechápavost ale doufám že je to už v pořádku... prostě se teď nalézám s bratrem na Coruscantu a pátráme po rozprášených rytířích...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Gue´Verra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Verra   Gue´Verra EmptyMon Apr 25, 2011 9:49 pm

OK, udělám vám nějakou misi na Corusantu
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Gue´Verra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Verra   Gue´Verra EmptyMon Apr 25, 2011 9:51 pm

Díky bohu... a díky adminovi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Gue´Verra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Verra   Gue´Verra Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Gue´Verra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Gue´Verra

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Charaktery-
Přejdi na: