Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Gue´Vessa- Phateův charakter

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Gue´Vessa- Phateův charakter Empty
PříspěvekPředmět: Gue´Vessa- Phateův charakter   Gue´Vessa- Phateův charakter EmptySat Apr 23, 2011 9:37 pm

Osobní informace

Rok narození: 3970 př. bitvou o Yavin

Věk: 29 let

Místo narození: Bespin

Rasa: Arkanian (Rasa podobná člověku, liší se jen čtyřmi prsty na rukách a velkou fyzickou odolností, má asi 1,8m, v očích jen bělma a světle modré nebo stříbrné vlasy).

Jméno: Gue´Vessa

Výška: 1,88m

Váha: 100kg (ale vypadá poměrně štíhle)

Informace o osobnosti

V co věří: Spíš v co nevěří: Gue´Vessa má odpor k Síle jako takové. Neuznává ji jako něco, pomocí čeho by se mělo bojovat či vyjednávat. Spoléhá na vlastní fyzickou a psychickou zdatnost a jediné, čeho ze Síly využívá, je Sense (Cítění živých tvorů).

Osobnost: Vessa je ze sourozenců ten starší, nicméně se svou sestrou si velmi dobře rozumí. Ovšem až do doby, kdy jeho sestra použije Sílu. A nejen jeho sestra. V momentě, kdy někdo v jeho blízkosti použije Sílu "jen tak", stává se z Vessy docela nepříčetný pohrdavý muž, který se ostře pustí do toho, kdo tak neopatrně plýtvá tím, co mu bylo dáno. Jinak se nebojí boje a věří ve svou zdatnost.

Cíl: Dokázat rytířům Jedi, že i bez světelného meče, sršících blesků a okouzlení Síly lze vyhrát válku.

Závislosti: Je poněkud nervózní, když u sebe nemá své kopí nebo nodachi, případně obojí. A neustále se snaží kontrolovat, kde je jeho sestřička.

Historie: Narodil jsem se na Bespinu a o pár let později přibyla v naší rodině ještě dceruška. Vyrůstali jsme v oblačném městě jako slušná smetánka. Náš pohodlný život nám ale zkazily podlé plány jednoho z našich spoluobyvatel. Během několika minut zaprodal celé město otrokářům. Ti samozřejmě zpeněžili vše, co zpeněžit šlo a mě, sestru a další mladé nadějné jeince odvezli na Corrusant. Co se stalo s rodinou nevim, ale sestřička zůstávala na Bespinu a něco déle, možná věděla, kam je odvážejí. Na Corrusantu jsme dlouho jezdili mezi různými trhy, než si nás díky sestře všimla Rada Jediů a odkoupila nás.

Na Akademii jsem stejně jako sestra prošel výcvikem, ale život a moc Jediů se mi nelíbila. Všechny ty lasery, duchovní síly, moudra...trochu mi to nahánělo strach. Když jsem viděl, jak nějaký padawan uškrtil svého druha jen pomocí ruky a soustředění, pochopil jsem, že to není můj způsob života a nehodlám ho sdílet s ostatními. Začal jsem tvrdě trénovat se světelným mečem, ale výcviku sil jsem se neúčastnil. Výjimkou byla jen nauka o cítění Síly a živých bytostí, kterou jsem začal skvěle ovládat. Jednoho dne jsem potkal muže, který tvrdil, že světelný meč není všechon a že existuje spousta zbraní, jejichž účinek je mnohem horší, ale hlavně- zbraň, která není tak lehká, je z tuhého materiálu, ale přesto se schopností vykrýt světelný meč a popřípadě i výstřel z blasteru. Ihned jsem věděl, že mě čeká dlouhé hledání po oné zbrani. Po roce hledání jsem tuto zbraň našel a pomocí muže, který uměl vyrábět tyto předměty jsem poprvé potěžkal v ruce kopí, které dokázalo naplnit mé představy o boji.

Přesto jsem ale cítil loajalitu k Radě, která mě vytáhla ze špíny otroctví. Když jsem jim poprvé přednesl návrh oddaného bojovníka vymykajícího se normálním řadám Jedi, zvedlo se několik protestů. Po několika prosbách a zkouškách jsem ale byl přijat zpět mezi Jedi s výsadou své speciální zbraně. Má sestra se mezitím vypracovala na slušnou úroveň. Její znalosti Síly jsou zdrcující a mám z ní někdy strach, ale i ona ví, že mám k Síle specifický vztah a snaží se neprovokovat mě.

Vše se opět zkomplikovalo pádem enklávy, kdy jsme se sestrou byli moc daleko na to, abychom stihli pomoct. Přišli jsme o spoustu přátel a přibyla nám práce navíc. Teď jsme na Coruscantu a děláme to jediné, co nám zbývá. Dáváme dohromady roztroušené Jedi.

Obrázek postavy:Gue´Vessa- Phateův charakter Nuadaraphael


Doplňkové informace

Povolání: "Rytíř Jedi": Funguje pod Akademií a Radou, ale nepoužívá Sílu ani světelný meč.

Zbraň: Vibrační kopí (Zbraň schopná vykrýt světelný meč, při kontaktu působí velmi silný výboj postihující nervovou soustavu a posílající protivníka do bezvědomí. Je dlouhé 2m a hrot zabírá 60cm. Rukojeť se samozřejmě nedá přeříznout světelným mečem)

Gue´Vessa- Phateův charakter Evaryrsspearbyaikurisu



Naposledy upravil Phate69 dne Mon Apr 25, 2011 12:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Gue´Vessa- Phateův charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Vessa- Phateův charakter   Gue´Vessa- Phateův charakter EmptySun Apr 24, 2011 2:45 pm

Postava se mi celkem líbí, ale zajímala by mě historie od pádu Enklávy (viz timeline)
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Gue´Vessa- Phateův charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Vessa- Phateův charakter   Gue´Vessa- Phateův charakter EmptySun Apr 24, 2011 6:23 pm

Při pádu Enklávy jsme byli u těch otrokářů nebo ne? Podle mě na naši rodinu neměl pád žádný vliv. Tedy pokud existuje Akademie...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Gue´Vessa- Phateův charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Vessa- Phateův charakter   Gue´Vessa- Phateův charakter EmptySun Apr 24, 2011 10:08 pm

Četli jste timeline? Protože pokud ne, měli byste to napravit asi =)
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Gue´Vessa- Phateův charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Vessa- Phateův charakter   Gue´Vessa- Phateův charakter EmptyMon Apr 25, 2011 12:43 pm

V životě jsem nehrál KOTOR. Timeline jsem samozřejmě četl, ale potřeboval bych možná nějaký hint nebo upřesnění, protože jsem opravdu v koncích.

Ale tedy edit podle Kashikeho...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Gue´Vessa- Phateův charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Vessa- Phateův charakter   Gue´Vessa- Phateův charakter EmptyMon Apr 25, 2011 1:19 pm

No na Dantooinu byla enkláva (Akademie) Jedi... ta byla obnověná v naší hře před 10ti lety (jako jediné známé sídlo Jedi) a před 8mi lety byla zničena. Od té doby jsou zbytky jedijů rozprostřeny různě po galaxii...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Gue´Vessa- Phateův charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Vessa- Phateův charakter   Gue´Vessa- Phateův charakter EmptyMon Apr 25, 2011 9:49 pm

OK, udělám vám nějakou misi na Corusantu
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Gue´Vessa- Phateův charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Vessa- Phateův charakter   Gue´Vessa- Phateův charakter EmptyTue Apr 26, 2011 2:46 pm

Super, díky...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Gue´Vessa- Phateův charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gue´Vessa- Phateův charakter   Gue´Vessa- Phateův charakter Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Gue´Vessa- Phateův charakter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - Red
» Charakter - Raiden II
» Charakter - chappi
» Charakter - Robin
» Charakter - dwind

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Charaktery-
Přejdi na: