Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cestování galaxií [Nawaki]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Cestování galaxií [Nawaki] Empty
PříspěvekPředmět: Cestování galaxií [Nawaki]   Cestování galaxií [Nawaki] EmptySun Feb 20, 2011 2:06 pm

Loď zrovna zvlétla....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cestování galaxií [Nawaki] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestování galaxií [Nawaki]   Cestování galaxií [Nawaki] EmptySun Feb 20, 2011 2:21 pm

Tim Meridin

Proti cestování vesmírem jsem neměl výhrady... Pravda, pilotovat jsem uměl spíš hůř, ačkoliv na dostat se z místa A do místa B to stačilo bohatě... ale teď jsem ostatně neřídil...
Smím se zeptat, jak dlouho bude trvat cesta, mistře? zeptal jsem se. Byl to čistě informativní dotaz, nešlo o nějakou netrpělivost...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Cestování galaxií [Nawaki] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestování galaxií [Nawaki]   Cestování galaxií [Nawaki] EmptySun Feb 20, 2011 2:42 pm

Larrson

"To si nejsem jistý, záleží na to na pilotovi, ale za pomoci hyperprostoru to nebude nijak dlouhá cesta." Odpoví a následně si sedne na pohodlné sedadlo, které se nacházelo u jednoho ze stolů. Společnost používala namísto obsluhy informační buletin a rozhlas, což tak moc komfortní nebylo, avšak aspoň mohl být včas ohlášen přechod do hyperprostoru.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cestování galaxií [Nawaki] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestování galaxií [Nawaki]   Cestování galaxií [Nawaki] EmptySun Feb 20, 2011 2:58 pm

Tim Meridin

Posadil jsem se jak to jen šlo do meditační polohy a začal meditovat... trocha klidu po cestě neuškodí... a mistr nevypadal, že by právě stál o komunikaci... navíc jsem chtěl načerpat síly na trénink. Měl jsem takové tušení, že to nebude vůbec snadné. Vlastně jsem si byl prakticky jist, že to bude velice velice nesnadné...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Cestování galaxií [Nawaki] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestování galaxií [Nawaki]   Cestování galaxií [Nawaki] EmptyThu Feb 24, 2011 4:57 pm

Po čase, který byl docela dlouhý, oznámil rozhlas přistávání.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cestování galaxií [Nawaki] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestování galaxií [Nawaki]   Cestování galaxií [Nawaki] EmptyThu Feb 24, 2011 7:35 pm

Tim Meridin

Zdá se, že jsme zde mistře... konstatoval jsem zřejmý fakt... Neměl jsem příliš rád cestování vesmírem. Cítil jsem se hrozně... zranitelný. Navíc už se mi jednou málem stalo osudným. Ale měl jsem mysl otevřenou a soustředil se na přítomnost, tak jak mě to učili. Cítil jsem se být připraven na všechno. Mohu se zeptat co bude až přistaneme?
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Cestování galaxií [Nawaki] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestování galaxií [Nawaki]   Cestování galaxií [Nawaki] EmptySun Feb 27, 2011 11:52 am

Mistr

Se zasmál. "První co by si měl udělat? Měl by sis najít místo, kde přežiješ." Oznámil mu, načež jste mohli z oken vidět méně hostinou planetu, na které se moc věcí nenacházelo. Mistr odvrátil svůj zrak od nepohostinné krajiny zpět k padawanovi. "Za pár dní se vrátím, bylo by dobré, kdyby si našel ten kámen.." Načež mu do rukou hodil ještě jeden náhradní světelný meč, jehož konstrukce byla mírně pochybná.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cestování galaxií [Nawaki] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestování galaxií [Nawaki]   Cestování galaxií [Nawaki] EmptySun Feb 27, 2011 3:50 pm

Tim Meridin

O mě se bát nemusíte mistře... Poradím si... řekl jsem
Věřil jsem svému tréninku i tomu, že vím, jak ho používat...
A nemusíte se bát, krystal budu mít dřív než se nadějete řekl jsem a rychle sem si prohlédl co největší kus okolí, dokud jsem měl ještě výhled...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cestování galaxií [Nawaki] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestování galaxií [Nawaki]   Cestování galaxií [Nawaki] Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cestování galaxií [Nawaki]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cestování galaxií

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars 1 :: Galaxie-
Přejdi na: