Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Stará čtvrť

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 6:56 pm

Ve čtvrťi lidově přezdívané "fabriky" byla původně řada továren a fabrik, které však byly přesunuty do levnějších oblastí.Tehdy se z ní stala změť neudržovaných budov. Tato čtvrť je hlavním sídlem lapků, vrahů, kapsářů, zlodějů a dalších nezdárníků. A právě teď při západu slunce a za svitu čtyř měsíců vychází skryté zlo...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 7:15 pm

Darth Koth

Po dlouhých krádežích ve více civilizovaných oblastech Corusantu jsem se konečně rozhodl uskutečnit svůj sen. Abych se v tomhle světě prosadil, potřeboval jsem pěšáky. Bylo známe, že v téhlé čtvrti by mohlo být pár zlodějíčků a všelijakých padouchů, kteří by se mohli stát mými pěšáky. Tak jsem tedy došel, resp. dojel, a pak došel, na jedno staré místo. Byl to zapadákov, ale o to více se mi to zamlouvalo. Nejprve jsem se snažil najít nějakou skupinku lidí, nebo jiných tvorů, co by se mne pokusili přepadnout. Bylo mi jasné, že zrovna tady já někoho hledat nemusím, oni si najdou mne. A tak jsem se procházel po starých místech v černé kápi s neaktivovanou rukojetí světelného meče v pravé ruce. Vše bylo dokonale skryto pod kápi, jak rukojeť, tak i oblečení s nápisem SITH.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 7:29 pm

Ulice začínají býti osvětlovány pouze světly z okolním lamp a létajících strojů. Uličky se pomalu stávají temnější a malé skupinky či krčící se jedinci jasně dávají najevo, že tohle je jejich čas. Chlapík opírající se o sloup jedné z lamp si právě důkladně prohrábl vlasy a odhodil nedopalek z jeho ruky, když v tom začal téměř před ním přistávat městský transport, z kterého pomalu začali vycházet lidi.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 7:42 pm

Darth Koth

Letmo jsem se podíval na chlapíka opírajícího se u lampy a pak na cestu dále, kde začal přistávat transport. "Tak se podívejme, co tam bude. Transport by mohl být pro mne dokonalý dopravní prostředek, na začátek. Tedy, podle toho, co v něm bude." Pomyslel jsem si a snažil se identifikovat lidi vycházející z transportu. Jestli to jsou Jedi, padouši, nebo jakákoliv jiná stvoření.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 7:50 pm

Z autobusu začali vystupovat nejen lidé ale i jiní tvorové žijící v galaxii. Následně autobus odletěl pryč ze zastávky směrem k dalším hnijícím továrnám. Když odletěl onen muž již nebyl k vidění. Skupinka lidí se postupně nesla do zdejšího baru u Bzučící elektronky, která vydával prapodivné zvuky a tamnější osazenstvo se klidně mohlo vydávat za zvířata.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 7:57 pm

Darth Koth

Vykulil jsem oči, když transport odletěl. Měl jsem totiž v plánu si jej ukrát pro vlastní účely. Po té jsem se začal koukat po lidech a následně na lampu, kde byl předtím ten chlapík. Kupodivu tam nebyl. "Fajn, zřejmě to nejsou Jedi, tak bych si mohl tu skupinku přivlastnit. Půjdu do toho baru a uvidím, co se bude dít." Pověděl jsem si v duchu a vydal se směrem do baru s tím, že jsem se snažil zapadnout mezi ostatní lidi, kteří tam vcházeli.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 8:09 pm

Bar, pokud by se tomu tak dalo říkat, vypadal poměrně polorozpadle. Uvnitř zuřila prapodivná diskotéka, která osvětlovala celý prostor různobarevnými světly. Lidé uvnitř se spíše ztráceli mezi většími a hlavně chlupatějšími tvory, kteří se snažili ze sebe vynutit pohyb podobný tanci. Avšak to nebylo to hlavní. Skupina, která nejspíše vyhrávala zkoušela něco ve stylu metalové hudby, což deklarovala kromě hrozného jeku napíchnutými hlavami neznámých tvorů na svých instrumentech.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 8:16 pm

Darth Koth

Ta skupina mne docela zaujala, i tohle místo. Rozhodl jsem se tedy přijít blíže ke hrající skupině a ze vzálenosti asi pěti metrů pomocí své síly nadzvednout jejich instrumenty. Po té jsem se pokusil je hodit do ústraní. Ruku jsem měl stále pod kápi a v tom rozruchu všude kolem by si nikdo neměl všimnout, že jsem to byl já. Až vše stichlo přišel jsem úplně ke hrající skupině, otočil se na tančící lidi a prohlásil. "Lidé a jiní tvorové, teď mne poslouchejte, mám pro vás důležité poslání!"
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 8:30 pm

Spousta různých tvorů vypadala, že jeho slovům téměř nerozumí. Lidé, kteří momentálně seděli u baru se dost hlasitě zasmáli. Pro ně působil spíše opile, protože se nestávala, aby na planetě s bilionem lidí měl někdo důležité poslání. A pokud ho někdo měl, byl již nejspíše mrtvý. Lidé měli po válce, chtěli si užívat a hlavně žít své malicherné životy.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptyThu Feb 10, 2011 8:51 pm

Darth Koth

Stalo se něco, co jsem čekal. Musel jsem tedy přitvrdit., vythál jsem ruce z podkápi a namířil na dva tvory (lidské). Pomocí svých sil jsem je vyhodil směrem do místa, kde ležely ty instrumentální nástroje. "Řekl jsem, poslouchejte." Na tváři se mi objevil přátelský výraz, takový ten přiblbý. Po té jsem se začal koukat na reakci lidí sedících u baru. Asi po pěti sekundách jsem šel pomalým krokem směrem k pultu a tedy i k sedícím lidem. "Tak se podíváme, co v nich je." Pomyslel jsem si a stále se přibližoval.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 10:33 am

Najednou si ucítil něco studeného na svých zádech. Zároveň si však cítil teplý dech, který ti dýchal na záda. "Co to tu zkoušíš frajere?" Ozval se hluboký hlas nejspíše muže. Lehce sis domyslel, že to co se dotýká tvých zad bude nejspíše laserová pistole. Lidé okolo však byli chvíli ticho, možná je zajímalo, jestli tě ten týpek přede všemi zastřeli, či ne.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 11:17 am

Darth Koth

Nijak zvlášť mě to nevyděsilo, na takové chvíle jsem byl připravený. Jelikož jsem měl kolem celého těla kápi, tak jsem jednou rukou mírně pohnul, abych za pomocí své energie nadzvedl jeho zbraň do velké výšky. Kdyby se náhodou chtěl bránit a zbraň držet, i když vzlétnula nahoru. Otočil jsem se a vrazil mu pěstí do břicha. Jednu chvíli mi přeběhlo přes hlavu, že bych ho mohl zabít, ale on je ozbrojený, a tak by se mi samozřejmě mohl hodit. Jen se musím dozvědě, kde je více lidí, jako on.


Naposledy upravil Ryuuka dne Sat Feb 12, 2011 11:35 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 11:24 am

Zbraň začal skutečně držet a to dost značnou silou. Když se začala vznášet i s ním prostě vstřelil. Střela si cestu prorazila směrem k davu, kde se nejspíše zabydlela v těle obřího barmana nějaké rasy, která zrovna chlupy nešetří. V klubu zavládla panika, spousta tvorů se začla mezi sebou prát o to, kdo dřív opustí klub. Kdy si mu dal ránu do břicha, opustil zbraň, avšak postavil se do obraného postavení, tedy pokud by se tomu tak dalo říkat. Byl schopný se bránit vlastníma rukama.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 11:41 am

Darth Koth

Jeho nebojácnost se mi docela zamlouvala. "Promiň, ale nechci s tebou bojovat, nýbrž smlouvat." Pověděl jsem mu a zamračil se, přičemž jsem sevřel jednu ruku v pěst. Toho nebojácného týpka z ničeho nic začalo něco obklopovat kolem krku, nebylo to sice k dostání, ale začalo ho to škrtit. Nevěděl jsem, jak moc to na něho zabere, ale něchtěl jsem v téhlé panice použít světelný meč už jen kvůli tomu, že se hodlám stát velitelém Sithů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 11:44 am

Začal se chytat za krk a docela se dusit. Ono smlouvat s někým, když je škrcen není zrovna ideální. Mezitím však povolila síla držící zbraň ve vzduchu a pistole následně spadla na zem s hlasitým bouchnutím. V baru nebylo dobře slyšet, jelikož okolní bitka přerostla v chlupatou apokalypsu.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 11:51 am

Darth Koth

V momentě jsem silou povolil a přistoupil k němu blíže. "Potřebuji tvoji pomoc, když mi pomůžeš, získaneš moc a peníze, když ne, zabiju tě." Pověděl jsem mu z dostatečné blízky, aby to slyšel. Byl jsem připraven, že když jeho odpověď nebude kladná, pokusí se mě uhodit, a tak jsem zvedl ruce z podkápi a čekal na odpověď. "Pomysli na to, co potom dokážeš. Budeš mít všeho nadbytek. Už se nebudeš muset schovávat v takoév díře, Tak, co ty na to?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 12:06 pm

Hlasitě si odkašlal, v jeho odkašlání znělo něco jako smích, který se však v takové situaci moc nepovedl. "K čertu .... s tebou..... ehhch... udělám to." Vydávil ze sebe mezitím co mu ohryzek začal sjíždět čím dál tím níže. Jeho ruce začali pomalu padat k tělu, kde se stávaly nehybnými.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 12:17 pm

Darth Koth

"Co to s ním sakra je? Vždyť už ho dávno neškrtím." Pomyslel jsem si a přistoupil k němu úplně blíže. "No, tak bychom konečně mohli začít. Je tu nějaká vedlejší místnost, kde bychom si mohli promluvit? V klidu samozřejmě, tenhle hluk se nedá vystát." Po té jsem se otočil na dav, který se neustále mlátil. "Vskutku, tohle je opravdu zábavná čtvrť. Kdybych tu neměl práci, tak bych se asi takty přidal. Ale to je teď vlastně jedno, potřebuju pěšáky!" Pověděl jsem si v duchu a čekal, jestli mi ukáže cestu na nějaké místo, nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 12:24 pm

"V horním patře sídlí velký šéf, který ... echhhh.. se vám bude hodit.... chrchly chrchly..." Začal se dávit a zároveň padl na kolena neschopen ničeho jiného. Okolní tvorové již téměř vyprázdnili klub, takže začalo nastávat čím dál tím větší ticho v sále, ve kterém už nehrála hudba, ani neobsluhoval barman.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 12:39 pm

Darth Koth

"Sakra, takový rozruch. Musím to tu rychle skončit, protože jestli přijdou rytíři Jedi, tak by se mi mohly pomíchat plány." Pomyslel jsem si a otočil se na něj. "Dobře, očividně asi nemůžeš vstát, tak tady na mě prostě jenom počkej. Jdu nahoru." Prohlásil jsem a vydal se do vrchního patra. "Takže velký šéf jo? No, tak jsem celkem zvědavý, nicméně, pokud má nějaké známosti, tak to samozřejmě mění situaci a mně ulehčuje plány. Už brzy budeme zaslouženě vládnout galaxii. Začneme na Corusantu a postupně si probijeme cestu do ostatních planet." Po té jsem zaklepal na dveře vrchního patra.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 1:01 pm

Z dveří postupně vyšli dva nabušenci, který mohli mít cirka tak dobrý tři metry, takže jejich vstup do dveří byl značně omezen. Když zpozorovali, že se jedná o onoho chlápka, co jim dnes překazil kšefty, okamžitě ho drapli do svých velkých tlapek tak dokonale, že každý pohyb by mohla být klidně otázka hodiny. Postupně ho nesli přes místnosti kam si jinam.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 1:11 pm

Dark Koth

"Co to sakra?!!" Pomyslel jsme si a snažil se nějak vyprostit z toho sevření. Napadla mě jen jediná věc, jelikož jsem byl pořád pod kápi a vruce jsem držel světelný meč, nezbývalo, než ho aktivovat. Pokusil jsem se tedy i bez možnosti pohybu aktivovat meč s tím, že tyhle dva budu muset zabít. "Pusťte mě" Zařval jsem ve snaze ten meč nějak aktivovat, nemohl jsem hýbat ani prsty, ale rukojeť jsem stále svíral v pravé ruce, takže s trochou snahy by se mi to povést mohlo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 10:36 pm

Bylo opravdu extrémně těžké něco udělat. Když ses dobelhal k tomu, že by si konečně dokázal aktivovat meč, který máš v ruce, dostal ses docela do velké místnosti, která měla prosklenou stěnu směrem do baru. Za stolem seděl muž, jehož lesklá očka směřovala k tvé postavě. "Můžete ho pustit." Ozval se chraptivý hlas onoho muže.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySat Feb 12, 2011 10:53 pm

Darth Koth

Už jsem chtěl aktivovat meč, když jsem se objevil v nějaké podivné místnosti. Bylo mi jasné, že muž, který seděl za stolem byl ten takzvaný šéf. Nejprve jsem se rozhlížel kolem, pak se postavil a podíval se na neznámého týpka. "Tak, ty tady tomu velíš, nebo co jsi vlastně zač?" Oslovil jsem neznámého muže a přistoupil kousek blíže. "Začíná se to tu komplikovat, musím toho předemnou donutit k tomu, aby se ke mně přidal, jestli to neudělá, tak tady šaškuju zbytečně." Pomyslel jsem si a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť EmptySun Feb 13, 2011 12:55 am

Než stačil velký šéf odpovědět vynořila se z temného rohu místnosti temná postava, která si to zamířila hned vedle velkého šéfa. "Jak je ta naše galaxie malá..." Zašeptal tichým lstivým hlasem, přičemž rukou, na které měl rukavici pomalu sundal svou kápi, pod kterou se skrývala jeho potetovaná hlava. Nebyl pochyb, byly to Sithské tetování zbarvené do červeno černé barvy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stará čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stará čtvrť   Stará čtvrť Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Stará čtvrť
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars 1 :: Galaxie :: Corusant-
Přejdi na: